Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

2

     Zgromadzone środki wyślemy na adres poznańskiej fundacji „Redemptoris Missio”. Opatrunki są przeznaczone dla maluchów oraz najbardziej potrzebujących w Afryce i innych kontynentach, gdzie pracują woluntariusze i absolwenci uniwersytetów medycznych z Polski.

3

Zbiórka odbywa się w bibliotece szkolnej. Artykuły można zostawiać Pani Małgorzacie Best, Marcie Witkowskiej, Elżbiecie Kliszewskiej  lub bezpośrednio do mnie.

Barbara Bykowska