Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

DSC 0005

W dniach 17 i 20 grudnia 2018 uczniowie klasy III TG i II BS uczestniczyli w warsztatach kulinarnych Święta tuż tuż… w restauracji Tatarak Hotelu Loft 1898r .
     Pod czujnym okiem szefa kuchni ,pana  Bogdana Mroza, młodzież  przygotowała tradycyjną kutię wigilijną na bazie produktów regionalnych.  Jak przystało na profesjonalistów, potrawa wyszła doskonale. Oprócz gotowania, uczniowie zapoznali się też z pracą restauracji, zwiedzili hotel i poznali zasady jego funkcjonowania. Całe warsztaty odbyły się w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, więc wszystkim  - uczestnikom, nauczycielom i prowadzącym udzielił się niepowtarzalny bożonarodzeniowy klimat.