Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

olimpiada
Olimpiada organizowana jest dla uczniów kształcących się w szkole średniej, których ciekawi przebieg i kontrola jakości procesów technologicznych wytwarzania produktów spożywczych, a także magazynowanie surowców, półproduktów i gotowych wyrobów, jak również ich spedycja. Udział w olimpiadzie jest sprawdzeniem wiedzy i umiejętności nabytych podczas pracy z nauczycielem oraz wynikających z rozwoju własnych pasji.
Uczniowie naszej szkoły, zachęcani przez nauczycieli przedmiotów zawodowych, bardzo chętnie wzięli udział w konkursie. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się uczennice klasy 3PT: Paulina Walicka, Izabela Karbowska, Martyna Grzymkowska, uczennice klasy 3P4: Ewelina Bielecka i Zuzanna Dzienis oraz Alicja Orchowska z 4PT. Do etapu centralnego dostały się wszystkie uczennice. Gratulujemy!
Finaliści oprócz cennych nagród rzeczowych otrzymują zaświadczenie, na podstawie którego są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego ich kwalifikacje w zawodzie oraz indeksy na wyższe uczelnie w całym kraju. Uczniów do Olmpiady przygotowywała Pani Agata Drywulska - Bartyzel. 

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Dziennik Elektroniczny

dzienniklekcji

Plan Lekcji

plan lekcji

Szansa na Starcie

start

Erasmus +

eu flag erasmus logo e1519818911842

Kurs zawodowy ROL.04

kwalifikacyjny kurs zawodowy

Podlaski kompas pracy

dede

Biuletyn Informacji Publicznej