ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE RAZEM Z PROGRAMEM ERASMUS+
(05.01.2024)

Nabór uczniów do udziału w projekcie nr. 2023-1-PL01-KA121-VET-000129888

Projekt skierowany jest do 22 uczniów klas drugich, trzecich i czwartych naszej szkoły uczących się na kierunkach: Technik Weterynarii oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w projekcie jeszcze w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w zagranicznych praktykach zawodowych, które odbędą się w marcu 2024 roku w Grecji i będą trwać przez 2 tygodnie. W trakcie praktyk uczniowie będą pracować w greckich przedsiębiorstwach zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia. Dodatkowo w dni wolne od pracy uczniowie będą uczestniczyć w wyjazdach edukacyjnych i atrakcjach przygotowanych przez naszą grecką organizację partnerską.

Koordynatorem projektu jest p. Regina Renowicka, która udzielać będzie wszystkich szczegółowych informacji o realizacji projektu i planowanych działaniach.

Harmonogram rekrutacji do projektu:

05.01.2024

rozpoczęcie rekrutacji,

8.01.2024

spotkanie informacyjne dla uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie,

zamknięcie zgłoszeń,

ogłoszenie wyników rekrutacji.

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie pobrać można bezpośrednio ze  strony internetowej szkoły. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, uczeń zainteresowany zobowiązany jest złożyć do wychowawcy klasy wypełniony poprawnie formularz zgłoszeniowy oraz podpisać listy akceptacji regulaminów naboru oraz uczestnictwa w projekcie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! 😊

FORMULARZ REKRUTACJI