Turniej Piłki Ręcznej
(17.02.2022)

16 lutego 2022 r. odbył się turniej w piłce ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Naszego Zespołu. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły: pierwszy zespół to klasy 2ABB i 2BT, drugi zespół to klasa 3F4, trzeci zespół to klasy 4FT i 4PT, 4 czwarty zespół to klasa 3ABB. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Najlepszą zdecydowanie drużyną zostały klasy:

4. Technik Rolnik i 4. Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych w składzie: Wiktor Zieliński, Józef Lisowski, Mateusz Wojciechowski. Paweł Naruszewicz, Kacper Jakubowski, Konrad Stypułkowski, Bartek Toczko, Filip Słabiński. Drugie miejsce zajęła kl. 2 ABB i 2.BT, trzecie miejsce kl. 3F4 a czwarte miejsce kl. 3ABB. Na godną postawę, wolę walki i ambicję w grze zasługują wszystkie klasy, które brały udział w turnieju. Mistrz szkoły został nagrodzony pucharem a cztery pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.