Mistrzostwach Suwałk w Piłce Siatkowej Szkół Ponadpodstawowych Mężczyzn
(24.11.2022)

W tegorocznych Mistrzostwach Suwałk w Piłce Siatkowej Szkół Ponadpodstawowych Mężczyzn wzięło udział osiem suwalskich szkół. Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych pokonując w finale Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego. Piąte  miejsce zajął Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Zawody odbyły się w dniach 17 i 18 listopada 2022 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2.

W pierwszym dniu turnieju spotkania zostały rozegrane w dwóch grupach, a w drugim dniu mecze półfinałowe, mecze o miejsca siódme, piąte i trzecie oraz finał. Sędziami turnieju byli sędziowie delegowani z Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie drużyny dyplomy. Przyznano również wyróżnienie indywidualne.