Wigilijny Turniej Piłki Ręcznej w Naszej Szkole
(04.01.2023)

21 grudnia 2022r. odbył się turniej w piłce ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora ZS Centrum Kształcenia Rolniczego. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów: pierwszy zespół to klasy 1BT, 1HT i 1LT, drugi zespół to klasa 4F4, trzeci zespół to klasy 3BT i 3ABB, czwarty zespół to klasa 4BTL, piąty zespół to klasa 4B4H, szósty zespół to klasy 2PT, 2LT i 2HT, siódmy zespół to klasa 2BT i ósmy zespół to klasy 4FTH i 4PT. Graliśmy systemem „pucharowym”. Zdecydowanie najlepszą drużyną została klasa: 4 Technik Rolnik w składzie: Bartosz Bitowski, Szymon Grzędziński, Hubert Karaś, Sebastian Lipiński, Łukasz Podurgiel, Mateusz Sokołowski, Patryk Janczewski. Drugie miejsce zajęła kl. 3ABB i 3BT, trzecie miejsce kl. 4B4H a czwarte miejsce kl. 4PTH i 4PT. Wszystkie klasy, które brały udział w turnieju, zaprezentowały  godną postawę, wolę walki i ambicję w grze. Mistrz szkoły został nagrodzony pucharem i biletami wstępu na ścianę spinaczkową w obiekcie OSiR Suwałki, a cztery pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zachęcam do udziału w sportowych wydarzeniach szkoły w bieżącym roku szkolnym. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.